Agreable Maison Renovee, En Ville Et Au Calme !

  • 150 μ²
  • 4 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Η Agreable Maison Renovee, En Ville Et Au Calme ! Λυών απέχει περίπου 6 χλμ. από την Πλατεία Μπελκούρ και προσφέρει τζακούζι.

Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν walk-in ντους. Προσφέρονται επίσης στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Το κατάλυμα έχει τραπεζαρία και υπαίθρια τραπεζαρία με ψυγείο, φούρνο και γυάλινα σκεύη για αυτοεξυπηρέτηση. Η Agreable Maison Renovee, En Ville Et Au Calme ! απέχει 19 λεπτά με τα πόδια από 3 Brasseurs Venissieux, και σερβίρει πιάτα γαλλικής κουζίνας.

Η Βασιλική της Παναγίας της Φουρβιέρ απέχει κατά προσέγγιση 15 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτή τη βίλα, και επίσης περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Parilly. Το Ινστιτούτο Lumière βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Η Agreable Maison Renovee, En Ville Et Au Calme ! απέχει περίπου 20 λεπτά με αυτοκίνητο από τον Καθεδρικό Ναό της Λυών, ένα αξιοθέατο που είναι δημοφιλές στους προσκυνητές και τους τουρίστες. Ο σταθμός λεωφορείων Monplaisir La Plaine, που βρίσκεται περίπου 300 μέτρα από αυτό το κατάλυμα, παρέχει εναλλακτικές λύσεις μεταφοράς στην περιοχή.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Agreable Maison Renovee, En Ville Et Au Calme ! Λυών
L Atelier De Jules
Τιμή μόνο για κινητά

L Atelier De Jules

9.4
Άριστο 14 σχόλια
371 μ από το κατάλυμα
USD 236 USD 212
ανά νύχτα
Belle Maison De Ville Dans Lyon
Τιμή μόνο για κινητά

Belle Maison De Ville Dans Lyon

408 μ από το κατάλυμα
Maison A 2 Pas De Lyon Centre Proche Tram, Metro
Τιμή μόνο για κινητά

Maison A 2 Pas De Lyon Centre Proche Tram, Metro

625 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λυών Μπρον Αεροδρόμιο
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Part Dieu
    4,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Στεγνωτήρα

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Παιδική χαρά

    Αναψυχή

    • Κήπος
    • Τζακούζι

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Ταράτσα
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 18:00
    Check-out: από 08:00 έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποιο είναι το πιο κοντινό σε η Agreable Maison Renovee, En Ville Et Au Calme ! αεροδρόμιο;
      Η Agreable Maison Renovee, En Ville Et Au Calme ! είναι 5 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο Λυών Μπρον.
    • ❓
      Ποιοι είναι οι κανόνες της άφιξης και της αναχώρησης από/σε η Agreable Maison Renovee, En Ville Et Au Calme !;
      Οι πελάτες της η Agreable Maison Renovee, En Ville Et Au Calme ! παρακαλούνται να έρθουν στις 18:00 και να φύγουν μέχρι τις 10:00.
    • ❓
      Έχει εστιατόρια κοντά σε η Agreable Maison Renovee, En Ville Et Au Calme !;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η Agreable Maison Renovee, En Ville Et Au Calme ! περιλαμβάνουν 3 Brasseurs Venissieux και Le Lounge.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λυών Μπρον Αεροδρόμιο
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Part Dieu
    4,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Agreable Maison Renovee, En Ville Et Au Calme ! Λυών

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο